هیپنوتراپی خوابی آرام

محصول تغییرالگوی ذهنی برای موفقیت به روش برنامه ریزی هیپنوتراپی آلفا
 خواب آرام ومنظم چه سودی برای مادارد؟
۱- سیستم ایمنی بدن با خواب کافی تقویت خواهد شد.
همه ما می‌دانیم که برای عملکرد طبیعی بدن، خواب کافی امری ضروری است. اما مطالعات زیادی نشان داده اند که داشتن خواب کافی، سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند.
در حقیقت این مطالعات پاسخ ضعیف برخی افراد دچار اختلال خواب و کم خوابی را به واکسن‌های درمانی آنفلوانزا و هپاتیت نشان داده اند و این نشان دهنده تضعیف سیستم ایمنی بدن در اثر کم خوابی است.
۲- حافظه شما تقویت می‌شود
کاملا واضح است که خواب و استراحت جسمی و روحی می‌تواند بر عملکرد مغزی و حافظه تاثیر بگذارد. در حقیقت طی بررسی‌های مکرر، پاسخ افراد به تست‌های حافظه بعد از داشتن خواب کافی همواره بهتر بوده است. علاوه بر تاثیر بر حافظه، خواب کافی همچنین در وضعیت یادگیری افراد نیز موثر می‌باشد.
۳- احساسات شما تقویت خواهد شد
همانطور که می‌دانید افراد دچار اختلالات خواب، استعداد بیشتری برای ابتلا به بیماری‌های روحی مانند استرس و افسردگی دارند. البته افراد مبتلا به استرس و افسردگی نیز در بسیاری از موارد، اختلالات خواب و مخصوصا بی خوابی را تجربه می‌کنند.
یکی از علت‌های مهم این ارتباط این است که خواب نقش مهمی در فرایند‌های عاطفی و احساسی افراد بر عهده دارد. جالب است بدانید لذت بخش‌ترین بخش خواب، فاز آخر آن یعنی فاز REM است که افراد مبتلا به اختلالات خواب، معمولا آن را تجربه نمی‌کنند.
متاسفانه خیلی از افراد مخصوصا افراد جوان و پرمشغله فکر می‌کنند خواب به معنی تلف کردن و هدر دادن عمرشان است. در حالی که این اعتقاد کاملا غلط است. خواب برای تامین سلامتی شما امری صددرصد حیاتی و ضروری است و در حقیقت این بی خوابی و کم خوابی است که تمام تلاش‌ها و زحمات شما را بی ثمر می‌کند
برای عملکرد طبیعی بدن، خواب کافی امری ضروری است و مطالعات نشان داده است که داشتن خواب کافی، سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند.۴- ذهن شما آزادتر و پاک‌تر خواهد بود
خواب بهترین فرصت برای احیای مغزی است. متخصصین مغز و اعصاب بر این باورند که اتصالات و ارتباطات مغزی در طول خواب توسعه بیشتری پیدا می‌کند.
 همچنین ترشح انتقال دهنده‌های عصبی آرامبخش طی خواب شبانه، ده‌ها برابر بیش از طول روز خواهد بود و این همان آرامشی است که یک خواب مناسب به فرد خواهد داد.
۵- تنظیم قند خون نیز از خواب شبانه تاثیر می‌پذیرد
همه ما می‌دانیم که یکی از عوامل موثر در ابتلا به دیابت، اختلال خواب و نداشتن خواب کافی است. علت آن است که بی خوابی باعث ایجاد مقاومت به هورمون انسولین می‌شود. در نتیجه انسولین قادر نخواهد بود قند‌ها را به داخل سلول هدایت کند؛ بنابراین باعث افزایش قند خون و ابتلا به دیابت می‌شود.
۶- کاهش وزن هم از خواب تاثیر می‌پذیرد
اگر می‌خواهید وزن کم کنید و لاغر شوید، حداقل هفت ساعت خواب شبانه را در برنامه کاهش وزن خود قرار دهید. خواب کم به تولید و ترشح بیش از حد هورمونی به نام گرلین و کاهش ترشح هورمون لپتین منجر خواهد شد.
 هورمون گرلین مسئولیت تحریک اشتها را بر عهده دارد. هورمون لپتین کاهش دهنده اشتهاست. کاهش لپتین از یک طرف و افزایش گرلین از طرف دیگر، زمینه را برای افزایش اشتها و چاقی فراهم خواهد کرد.
۷- خواب طول عمر را نیز بیشتر می‌کند
مطالعات زیادی نشان داده اند افرادی که به طور مزمن و در طولانی مدت خواب کمتر از هفت ساعت در شب را دارند، طول عمر کمتری نسبت به افراد با خواب کافی خواهند داشت.
ودراین محصول آلفا خوابی آرام ومنظم هدف ما ایجادباورقدرتمندوسازنده باخوابی دلپذیراست بازسازی نظم درونی باورهاورهایی ازتنش ها تنظیم ساعت درونی بدن موفق وشادباشیدباورنیک.
?بیوگرافی این محصول?
1.طراحی به سبک باورسازی آلفا 
2.زمان:23دقیقه
3.بالاترین کیفیت
4.فرمت فایل:MP3 
5.حجم فایل: 50M
6.تعدادباورهافارسی:40عدد
7.قیمت: 300.000 هزارتومان
خرید کارت به کارت محصول?
5892—1010—8353—4285
 کارت به کارت?
توجه:بعدازواریزی عکس فیش خودرا
به این شماره درتلگرام? تحویل دهید.
989058160959+
 آیدی تلگرام
خریدآنلاین کلیک?  خریدمحصول?