هیپنوتراپی من شجاع هستم

انسان شجاع موانع رافرصتی می داندبرای بزرگترشدن
آیا جسارت مانع زندگی شادمانه است؟ جسور بودن چه تاثیری در زندگی دارد؟ آیا جسارت قهرمان بی‌قید و شرط شما است؟ چگونه گستره جسارت خود را افزایش دهیم؟ برای موفق شدن در زندگی باید جسور باشید و از چیزی نترسید.
جسارت به شما این اجازه را می‌دهد تا در برابر مشکلات و موانع ایستادگی کنید. افراد موفق را می‌توان با جسارتشان از سایر افراد متمایز دانست. آن‌ها از چیزی نمی‌ترسند و شجاع هستند. منظور ما این است که حتی اگر در کاری شکست هم بخورند باز هم ادامه خواهند داد و نا امید نمی‌شوند.
اگر افراد موفق جسور نبودند و با شجاعت تمام زندگی نمی‌کردند؛ هیچوقت نمی‌توانستند به جایگاه فعلیشان برسند. دنیا پر است از مشکلات و موانعی که می‌خواهند ما را ناامید کنند و از پای در آورند؛ اما جسارت به آن‌ها این اجازه را نخواهد داد. جسارت مانند دفاعی در برابر حمله است.
اگر شما فردی ترسو هستید و اعتماد به نفس کافی برای جسور بودن ندارید، همین حالا قبل از اینکه دیر شود عجله کنید. این‌ها فقط قسمت کوچکی از مزایای جسارت بود. در ادامه بررسی می‌کنیم که چرا جسارت نقش مهم و اساسی در موفقیت افراد دارد و چگونه می‌توانیم به فردی جسور تبدیل شویم.
اگر جسارت نداشته باشید، در زندگی خود درجا خواهید زد و هیچ‌گاه پیشرفتی نمی‌کنید. حال نوبت آن است، که علی رغم تمامی مشکلات و موانعی که در اطراف شما وجود دارد، جسارت به خرج دهید و خود را در جهت مثبت زندگی تغییر دهید.
تغییر می‌تواند از هر نقطه‌ای و در هر مرحله‌ای باشد، مهم این است که ناامید نگردید و راه‌های مفید و صحیح را با جسارت برای تغییر خود انتخاب کنید.
اگر اعتماد به نفس کافی داشته باشید، می‌توانید زندگی خود را تغییر دهید. با کمک معجزه اعتماد به نفس با اعتماد به نفس کافی، به فردی جسور و شجاع تبدیل می‌شوید. جسارت فرصتی برای درخشیدن شما است.
واین محصول هیپنوتراپی آلفا من شجاع هستم به شما
کمک می کندازنوع ضمیرناخوداگاه خودتان رابرای شجاعت داشتن برنامه ریزی کنیدومکمل این محصول دوره عزت نفس پلاس+ که می توانیدتهیه کنید.
?بیوگرافی این محصول?
1.طراحی به سبک باورسازی آلفا 
2.زمان:23دقیقه
3.بالاترین کیفیت
4.فرمت فایل:MP3 
5.حجم فایل: 50M
6.تعدادباورهافارسی:40عدد
7.قیمت: 300.000 هزارتومان
خرید کارت به کارت محصول?
5892—1010—8353—4285
 کارت به کارت?
توجه:بعدازواریزی عکس فیش خودرا
به این شماره درتلگرام? تحویل دهید.
989058160959+
 آیدی تلگرام
خریدآنلاین کلیک?  خریدمحصول? 
مقاله آموزشی?