هیپنوتراپی نگرش مثبت

نگرش هر انسان یک پنجره است، انسان از این پنجره، دنیای بیرون را تماشا می‌کند.

یکی از تعاریف دیگری که در مورد نگرش مطرح می‌شود، این است که نگرش مانند یک عینک است.
 اگر شیشه‌های این عینک تمیز و شفاف باشد می‌توان دنیا را با آن به خوبی و همان‌گونه که هست تماشا کرد. در واقع یک عینک تمیز و شفاف (نگرش درست) به ما کمک می‌کند که با واقعیت‌ها به بهترین شکل روبرو شویم و با تمام توان برای بهتر کردن واقعیت‌های زندگی بکوشیم.
حال اگر عینک ما سیاه و کثیف باشد، حتماً دنیا را سیاه می‌بینیم و هر چه هم در زندگی تلاش و کوشش کنیم تا دنیا را بهتر کنیم،
هیچ تغییری حاصل نمی‌شود؛ زیرا عینک یا نگرش ما هنوز تیره و تار است و اجازه نمی‌دهد با واقعیت‌های زندگی به درستی روبرو شویم. آلن کلین جمله بسیار زیبایی در مورد نگرش دارد:
نگرش مثبت شبیه جعبه مداد شمعی است که به دنیایتان رنگ و لعاب می‌دهد.
 دائماً نقاشی خود را با رنگ خاکستری رنگ‌آمیزی می‌کنید و بدین ترتیب همیشه تصویرتان سرد و دلگیر به نظر می‌رسد. تلاش کنید با اضافه کردن رنگ‌های روشن به تصویر و با چاشنی طنز آن را روشن‌تر سازید.
نگرش به قدری در زندگی انسان تأثیر دارد که با تغییر آن می‌توان تحولی بزرگ در زندگی ایجاد کرد. کلید موفقیت ما در زندگی، تغییر نگرش است.
 اگر بتوانیم بذر نگرش مثبت را در وجود خود بکاریم و از این بذر مراقبت و نگهداری کنیم تا به ثمر بنشیند، مطمئن باشید که به موفقیت می‌رسیم
 و می‌توانیم به اهداف و رویاهایی که در زندگی داریم دست پیدا کنیم. در بخش بعدی این مقاله توضیح خواهیم داد که چرا داشتن نگرش مثبت در زندگی اهمیت زیادی دارد
هرکدام از ما همیشه با خود در حال نجوا و گفتگو هستیم؛ انگار که فرد دومی با ما و در درون ما زندگی می‌کند و دائم نکاتی را به ما گوشزد می‌کند.
 این فرد دوم در واقع وجودی مستقل و فیزیکی ندارد، این صدا، همان صدای ذهن ماست که در مسیر زندگی خودمان به آن بال و پر داده‌ایم و با تاییدات خودمان او را رشد داده و بزرگ کرده‌ایم، در واقع نگرش منفی مثبت ما ارتباطی مستقیم با این «نجوای درونی» دارد.
حال با توجه به مدل فکری خودمان می‌توانیم صدای همراه و تأیید کننده داشته باشیم و یا صدایی آزار دهنده و منتقد.
این صدا را هر زمان که بخواهیم می‌توانیم تغییر دهیم،
ومحصول نگرش مثبت ذهن شمارابرای نگرش مثبت برنامه ریزی می کند.
?بیوگرافی این محصول?
1.طراحی به سبک باورسازی
 هیپنوتراپی آلفا
2.زمان:23دقیقه
3.بالاترین کیفیت
4.فرمت فایل:MP3 
5.حجم فایل: 50M
6.تعدادباورهافارسی:40عدد
7.قیمت: 300.000 هزارتومان
خرید کارت به کارت محصول?
5892—1010—8353—4285
 کارت به کارت?
توجه:بعدازواریزی عکس فیش خودرا
به این شماره درتلگرام? تحویل دهید.
989058160959+
 آیدی تلگرام
خریدآنلاین کلیک?  خریدمحصول?

فروشگاه