باورنیک

چرااقدام کردن مهم؟

باورنیک داشتن یعنی اقدام کردن
شما دارای پتانسیل زیادی برای عظمت هستید؛ ذهن، بدن، مهارت‌ها
و استعدادهای ذاتی؛ اما هیچ یک از این چیزها شما را به عظمت نمی‌رساند. شمار افرادی که قدرت شگفت انگیز، مهارت و استعدادشان را از بین می‌برند، فراوان‌اند. افرادی که دارای قدرت، مهارت و استعداد کمتری نسبت به شما هستند، می‌توانند به سادگی از شما با اجرا و عمل در حالی که شما هنوز در حال بحث هستند، پیشی بگیرند،اگر باورنیک  داریداقدام کنید.
چرا اقدام کردن را به تعویق می‌اندازید؟
بارها دیده‌ام افراد برای عملی نکردن و ارائه نکردن یک محصول جدید،
راه‌اندازی وبلاگ ، تولید پادکست ، ایجاد کمپین و… بهانه‌تراشی می‌کنند. بیشتر افراد به علت ترس‌هایی که برای اقدام کردن دارند . قبل از اجرایی کردن ایده‌هایی که در زندگی حرفه‌ای‌شان دارند وقت و انرژی زیادی را صرف این می‌کنند که یک بار دیگر با نظرسنجی آن را ارزیابی کنند و در زندگی شخصی هم با پرسیدن نظر دیگران درباره آن ایده و نتیجه‌ای که خواهد داد عملی کردن کارهایی که در فهرست برنامه‌هایشان دارد را به تعویق می‌اندازند. علت این کار در هر دو مورد هم معمولاً ترس از اقدام کردن است.
اقدام کردن رمز موفقیت شماست
رسیدن به موفقیت و اهداف تنها با اقدام و عملی کردن آنچه در ذهن دارید و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنید، اتفاق می‌افتد. توانایی اقدام و عملی کردن ایده‌ها قدرت نهایی برتر و رمز موفقیت  شماست. تا زمانی که ایده‌هایتان را عملی نکنید نمی‌توانید کشف کنید که آیا قیمت نیاز به تغییر دارد، آیا بازاریابی‌تان باید اصلاح شود یا اینکه اصلا این استراتژی که به کار گرفته‌اید کارساز است یا نه؟  برای رسیدن به موفقیت لازم است
1. اجرا کنید 
2. ارزیابی کنید 
3. تغییر دهید 
4. و سپس مجدداً اجرا کنید
اگر برای رسیدن به اهداف‌تان مصمم هستید و می‌خواهید به موفقیت برسید از خودتان بپرسید چه چیزی وجود دارد که شما امروز باید برای آن اقدام کنید؟به دوره من اقدام می کنم خوش آمدید.
من اقدام می کنم چون که چیزی که باعث می شودتاازخواسته هایت بهره مندنشوی مقاوت های درونی توست توسط این مقاوتها چترتوهستن که دربرابررحمت باران نعمات الهی مقاوت می کنی.وقتی یادبگیری چترمقاوت ها راکناربگذاری خودبه خودنعمت رادریافت می کنی هدف باورنیک آکادمی رشدفردی همین است.جهانی که  رشد و گسترش خود را از طریق «واکنش نشان دادن و بازتابانیدنِ کانون توجه ما به شکل اتفاقات و تجربیات» تأمین می‌کند‌،خبر از پتانسیل و توانایی‌ای انکار ناپذیر می‌دهد که‌، تک تکِ آدمها در وجودشان برای، خوب زندگی کردن و تبدیل جهان به جای بهتری برای زندگی‌، دارند.اما این توانایی فقط به این دلیل در و جود اکثریت ما‌ دست نخورده باقی مانده که‌‌، با باورهای محدودکننده و عزت نفسِ از دست رفته‌مان‌، پوشانده شده است.
من اقدام می کنم چون که …. به عبارت دیگر‌، اکثر آدمها به خاطر تأثیر گرفتن از «باورها‌ و تجربه‌های نادلخواهِ جامعه‌ی اطراف خود» و تمرکزی ادامه دار بر «اشتباهات یا موانع پیش رو» یا «سرکوب و تحقیر شدن توسط اطرافیان‌»، به این نتیجه رسیده‌اند که‌،تغییر خیلی از مسائل و ایجاد خیلی از خواسته‌ها‌، از عهده‌ی توانایی‌‌شان خارج است و به همین راحتی‌، آن وضعیت خودساخته را به عنوان سرنوشتی غیر قابل تغییر‌ پذیرفته‌اند و با وجود این همه توانایی‌، هیچ قدمی برای تغییر اوضاع‌شان برنداشته‌اند.
بنابراین‌، داستان ناکامی‌های زندگی توداستان تصمیم‌های به‌ تعویق افتاده‌ات داستان قدم‌های برنداشته‌ات داستان ایده‌های اجرا نشده‌ات داستان رویاهای فراموش شده‌ات برای اقدام کردن وتغییرکردن فقط یک راه وجودداردباتمام وجودمصمم شوروی باورهایت کارکنی وهمزمان درجهت تغییرآن باورهادست به عمل بزن .

آیادوست داریدروی رشدفردی خودتان سرمایه گذاری کنید؟می توانیدازمحصولات رشدفردی باورنیک
بهره مندبشویدجهت بازدیدازفروشگاه کلیک کنید.

فروشگاه محصولات باورنیک?