قانون زندگی

درک قانون ارتعاش

 قانون زندگی قانون ارتعاش است.

 معنی ارتعاش در قانون جذب همان در مدار آرزوها و خواسته ها بودن است. یعنی هم فرکانس شدن با هدف و چیزی که با قانون جذب به دنبال جذب آن هستید.

دوستان اگر شما هم چندین کتاب قانون جذب و یا کتاب راز را خوانده اید و یا حتی دوره قانون جذب را گذرانده اید ولی نتیجه نگرفته اید، علت این هست که مفهوم و چگونگی ایجاد ارتعاش در قانون جذب برای شما جا نیافتاده است .

در این مقاله به موضوع ارتعاش می پردازیم و شما را با دنیای فرکانس ذهنی آشنا می کنیم .

 قانون زندگی چیست؟

و چه ربطی به قانون جذب دارد؟ ارتعاش یکی از مفاهیم پایه و اصلی در قانون جذب است که

حوزه ی عملکرد این قانون را مشخص میکند .

ارتعاش در اصل به معنای فرکانس انرژی ای است که ذهن در هنگام فکر کردن تولید میکند.

قانون ارتعاش یعنی در خواسته خود حل شوی و خواسته تو در افکار و باورهایت کاملا مشهود باشد.

 این زیباترین درجه از ارتقا و رشد فردی است که در روانشناسی هم بسیار تاکید شده است. ما بر اساس نظام باورهای خود، احساسات و حال خود را می سازیم.

 احساسات ما کیفیت فرکانس ذهنی-فکری ما را مشخص می کند. فرکانس همان سطح و کیفیت انرژی کار ذهن و یا بهتر بگوییم، کار تولید فکر در مغز است.

 پس اگر فکر خوب بکنید، فرکانس شما خوب و مثبت خواهد بود و اگر افکار غالب شما خوب و سازنده و مثبت باشد، باورهای مثبتی در شما شکل و ریشه میگیرد،

و باورهای مثبت و قدرتمند در شما احساسات عالی و اشتیاق سوزانی برای “داشتن” و “بودن” بهتر و خوب تولید می کند و این می شود فرایند ایجاد و حفظ ارتعاش در قانون جذب.

نیکولا تسلا دانشمند:
اگر میخواید به راز های جهان هستی پی ببرید به اون به چشم فرکانس و ارتعاش نگاه کنید.

شما با استفاده از احساسات می توانید متوجه شوید که دقیقاً در حال فرستادن چه ارتعاشی به کائنات و جهان هستی هستید. احساسات به دو دسته احساسات خوب و احساسات بد تقسیم بندی می شود.

عامل اصلی ایجاد احساسات در شما افکار و باورهای شماست. وقتی به چیزهای منفی و نا خواسته هایتان فکر می کنید و باور های محدود کننده و منفی دارید احساستان بد است.

وقتی به چیزهای مثبت  مثل خواسته‌ها و آرزوهایتان توجه می کنید و احساس شور و اشتیاق را در خودتان ایجاد می‌کنید احساس تان خوب است.

پس دو عامل اصلی تشکیل دهنده احساسات  در شماست یکی افکار شما و دیگری باورهای تان است که احساسات شما را می سازند. احساسات در شما دقیقاً مانند یک قطب نما و نقشه عمل می کند.

 احساسات به شما نشان می دهند که شما هر لحظه در حال نزدیک شدن به خواسته تان هستید یا نه؟ احساس خوب نشانه فرستادن ارتعاش مثبت

به جهان و احساس بد نشانه فرستادن ارتعاش منفی به کائنات است .

شما در هر لحظه برای اینکه بتوانید از قانون ارتعاش استفاده کنید و نهایت استفاده را ببرید باید احساسات تان را کاملا کنترل کنید. برای اینکه احساسات تان را کامل کنترل کنید باید افکارتان را در اختیار بگیرید.

اما اگر شرایط نامناسبی دارید باید احساس تان را خوب کنید  باید به نکات مثبت توجه کنید و ارتعاش مثبت به کائنات ارسال می کنید که همین ارتعاشی که ارسال می کنید زندگیتان را می سازد.

 وقتی به بیماری ها توجه می کنید و احساس بدی در شما ایجاد می شود در حال جذب بیماری هستید و به زودی مشابه آن بیماری که ارتعاشش را فرستادید را  در زندگیتان دریافت می کنید.

یکی از بزرگ‌ترین موانعی که بر سر راه ایجاد آگاهانۀ واقعیت ما وجود دارد این باور است که ما باید کاملاً خوشحال باشیم و منفی‌بافی‌های درون را نادیده بگیریم. اما اگر درون ما منفی‌گرایی هست، باید با آن کنار آمد.

هنگامی که می‌بینید به چیزهای بیرونی واکنش نشان می‌دهید و از یک حالت احساسی خوب خارج می‌شوید، باید ببینید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.
این سوالات را در این حالات نوشته و به همه آنها کتبی پاسخ بدهید:

۱- چه چیز شما را تحریک کرد و چرا اذیت شدید؟
۲- چه باور محدود کننده‌ای این قضیه را به سطح آگاهی کشاند؟
۳- چه افکاری آن را آغاز کرد؟
۴- چه احساساتی به شما دست داد؟
انجام این کار و پاسخ به این ۴ پرسش مهم در ذهن شما آگاهی جدیدی را تولید می کند.

صرفاً خواستن یک چیز کافی نیست… باید خود را با قانون زندگی هماهنگ کنید. اکثر ما چندان با چیزهایی که می‌خواهیم هماهنگ نیستیم زیرا تحت تاثیر سال‌ها شرطی‌سازی قرار داریم.


آیادوست داریدروی رشدفردی خودتان سرمایه گذاری کنید؟می توانیدازمحصولات رشدفردی باورنیک بهره مندبشویدجهت بازدیدازفروشگاه کلیک کنید.

فروشگاه محصولات باورنیک?

 دانلودفایل آموزشی این جلسه


چگونه اتفاقات راجذب می کنیم؟