درک قانون احساس

احساسات به سادگی توسط نجواها(ارتعاشات درونی)
فعال میشه ورابط ماباخدایندهرچقدراحساس خوبی داشته
باشیم به خداوندنزدیکتریم.

 وهرچه احساس بدبیشتری داشته باشیم ازخداوندوهدف الهی دورتریم چون احساسات راهنمای درونی ماجهت رشدتعالی مادرزمین هستن.

 توجه داشته باشید که احساس و فرکانس بیش از 95 درصد قانون جذب را شامل میشود. در حقیقت همه چیز در زندگی، فرکانس و احساس شماست.

 اینجوری نیست  که افراد موفق و ثرتمند اول پول و موفقیت بدست آوردند بعد احساس و فرکانس خوب و عالی داشتند. این بزرگترین اشتباه غالب مردم میباشد.

 اول فرکانس و احساس خوب و مثبت بوده و بعد ثروت و موفقیت و ایده های شگفت انگیز پولساز و همه چیزهای خوب وارد زندگی خواهد شد.

زمانی که به فکری احساس می دهید، آن شروع به کار کردن می کند .احساس زمانی خودش رو نشون میده که شما انرژی بیشتری به فکرتون بدهید. عملکرد احساس شبیه سرعت خودرو است که از همون لحظه اول حرکت به سرعت صد کیلومتر نمیرسد.

 بلکه باید  انرژی و سوخت برسانید تا در زمان مشخصی آن سرعت را بگیرد. احساس همین دقیقا همین وضعیت را دارد.
این نکته برای افرادی که به تازگی با قانون جذب آشنا شدند حائز اهمیت است؛
زیرا سال هاست که ریشه و پایه احساسات منفی در آن ها تقویت شده و برای تغییر آن به ۳ رکن:
صبر کردن
عجله نکردن
و تکرار کردن نیاز دارند.

حالا همین الان میتوانید یک تمرین ساده رو انجام دهید: همین حالا همراه با لبخند سه مرتبه نفس عمیق بکشید و با هر دم بگویید: ” احساس من به زندگی خیلی عالیه”
و با هر بازدم بگویید: “من آروم و پر انرژی هستم”
عالیه حالا با همین احساس عالی یک آهنگ شاااااد و پر انرژی گوش دهید
با گوش دادن به آهنگ های شاد، قدرت جذبتان را افزایش دهید. آهنگ شاد باعث فوران احساسات شما میشود.

پس تا میتوانید موقع گوش دادن به آهنگ های شاد حتی با چشمهای باز آرزوهایتان را تجسم کنید.
شما در درون خودتان یک ناخوداگاهی دارید که به منبع اصلی آفرینش و جهان هستی متصله و این اتصال دایمی و همیشگی است و تا وقتی که زنده اید  هیچ وقت قطع نخواهد شد.

 این اتصال شما به منبع هستی، هر لحظه شما را به سمت خوبی و موفقیت و ایده های عالی و خواسته های شما هدایت میکند.

 که ما اصطلاحا به آن  دل یا مرکز عشق و فراوانی  میگیم، این مرکز همیشه و همه حال سلامتی و خوشبختی و موفقیت و ثروت و شادی ما را میخواد و ما را به آن سمت هدایت میکند.

در مقابل این ما یک ذهنی داریم که به خوداگاه میشناسیم و همه داده های آن از همین جهان و دنیای پیرامون ما شکل گرفته و خوراک آن هم اخبار و وقایع روزانه و تربیت خانوادگی و محیط های رشد و تربیت و تحصیل ما میباشد. یعنی مرکز انبوهی از ساخته های خود و اطرافیانمون است.

 حالا ما هر لحظه با این دوتا نیرو سروکار داریم. منظورمون از هر لحظه یعنی هر ثانیه و هر نفس از زندگیمون بین این دوتا نیرو هستیم. ما بر اساس اراده آزاد مون به عنوان انسان، از طریق خوداگاه خودمون به خواسته ها و ایده هایی فکر میکنیم.

این خواسته ها به مرکز اصلی ذهن ناخوداگاهمون میروند تا فرایند اجرایی شدن آنها طی بشود. تنها ابزار و وسیله ای که ما را به این دو نیرو متصل میکند نیروی احساس ماست. یا همون سیستم هدایتگر وجود ما.

اگر خواسته ذهنمون، افکار و رفتارهامون با ناخوداگاه و منبع هستی موافق و هم جهت باشند احساس ما خوب و مثبت و عالی است و صد در صد به سمت خواسته هامون حرکت میکنیم و خیلی هم زودتر به آنها میرسیم.

 ولی اگر این خواسته ها با منبع هستی منطبق نباشد احساس بد و منفی و ترس و نگرانی خواهیم داشت. احساس ما هر لحظه ملاک عمل و افکار ماست.

 اگر احساس بد منفی دارید مطمن باشید خلاف جهت منبع هستی دارید حرکت میکنید و هیچ وقت به نفع شما نخواهد بود و اگر حتی به خواسته خودتان هم برسید در آن موقعیت شکست بزرگتری خواهید خورد و همه سرمایه خودتان را هم از دست خواهید داد.

 این معیار و ملاک بسیار عالی برای همه ما انسانها میباشد. نه نیازی به تحلیل های پیچیده داریم نه چیزهای دیگر. احساس شما آینه افکار و جهت حرکت شماست.


آیادوست داریدروی رشدفردی خودتان سرمایه گذاری کنید؟می توانیدازمحصولات رشدفردی باورنیک بهره مندبشویدجهت بازدیدازفروشگاه کلیک کنید.

فروشگاه محصولات باورنیک?

 دانلودفایل آموزشی این جلسه


احساسات چگونه ایجادمیشه؟