دوره ارتقاذهنیت ثروتمند

آیا فکر کرده‌اید که هرکدام از ما ممکن است اسیر باورهای محدود کننده‌ای باشیم که هر روز با خودمان این طرف و آن طرف می‌بریم و مانع زندگی درست و حسابی ما می‌شوند؟
چرا یک نفر توانسته صاحب کسب و کاری باشد که با صرف زمانِ کمتر، شادی و لذت بیشتر، نتیجه‌اش به اندازه هزاران نفرِ دیگر است که به اندازه‌ی او خلاق، با استعداد و توانایند؟
از وقتی خودم را شناختم و به یاد دارم، این سؤال همیشگی‌ام بود و تا زمانیکه پاسخ را نیافته بودم، زندگی ام همچنان با سختی و دشواری می گذشت.
به همین دلیل، الان که پاسخ را یافته ام، با تمام وجودم تاکید می کنم، تفاوت نتایج ما به خاطر تفاوت بهره هوشی، تنبلی، زرنگی، شانس، تلاش شبانه روزی و … نیست، بلکه به خاطر باورهای ماست.
همه چیز در اطرافت، نمود باورهای توست. کسب و کار تو، وضعیت مالی‌ات، روابطی که داری، میزان رضایت تو از کاری که انجام می‌دهی و تجربیاتی که داری را باورهایت تعیین می‌کند.
ای کاش آدمها خیلی جدی به این موضوع نگاه کنند زیرا من، تفاوت زندگی حاصل از باورهای محدود کننده و زندگی حاصل از باورهای قدرتمند کننده را تجربه کرده ام.
تفاوت کسب و کارهای موفقی که با خلق ثروت، هم خودشان خوب زندگی کرده اند و هم به رشد جهان کمک نموده اند، با کسب و کاری که حتی از عهده هزینه‌های خودش هم بر نمی‌آید، در باورهای صاحبان این کسب و کارهاست.
اگر صاحب کسب و کار خودت هستی، باید بدانی که کسب و کار تو روی باورهایت بنا می‌شود، به اندازه باورهایت رشد می‌کند و به مسیر شرایط، راهکارها و فرصت‌هایی از جنس آن باورها هدایت می‌شود و با ایده‌هایی از جنس آن باورها تغذیه می‌شود.
پس خیلی مهم است که کسب و کارت را با چه باورهایی تغذیه می‌کنی؟
برای من زمان زیادی صرف شد تا این موضوع را بفهمم و تا فهمیدنش روزهایی سخت و طاقت فرسا در زندگی و کسب و کارم گذراندم.
اگر مهم‌ترین خواسته زندگی‌ات، رسیدن به استقلال مالی است، واقعاً هیچ راهی سریعتر، ساده‌تر و هیچ ابزاری کاربردی‌تر و ارزان‌تر و ثمر بخش تر از دوره ارتقاذهنیت باورهای ثروتمند برای تغییر اوضاع مالی‌تان و رسیدن به استقلال مالی وجود ندارد.
باورهای محدودکننده باورهای اشتباه و خودساخته‌ای هستند که می‌توانند مانع پیشرفت و موفقیت انسان در زندگی فردی و اجتماعی شوند.
حقیقت این است که همه‌ی ما باورهای غلط و محدودکننده داریم اما همه‌ی ما با این باورهای خودساخته به یک شکل برخورد نمی‌کنیم.
درک اینکه کدام یک از این باورهای محدودکننده می‌توانند مانعی بر سر راه موفقیت
از نظر خودت بیشتر از هر کسی تلاش کرده‌ای اما باز هم خبری از پول و پولدار شدن نیست؟ باور داری از صبح تا شب دنبال پول می‌دوی اما انگار پول سریع‌تر از تو می‌دود؟ حتما بچه‌محل یا همکلاسی قدیمی‌ات را میشناسی که
 پولدار شده و تو همچنان اندر خم یک کوچه‌ای !!!! احتمالا هم افرادی را در نزدیکی خود دیده‌ای که از تو کم سن و سال‌تر هستند و وضع مالی‌شان خیلی خیلی خیلی از تو بهتر است !!!!
اگر بپرسم چند کتاب درباره ثروتمند شدن خوانده‌ای احتمالا می‌توانی ده‌ها کتاب را نام ببری ولی خبری از پول در زندگی‌ات نیست! (اگر هیچ کتابی نخوانده‌ای که احتمالا اوضاع بدتر هم هست!)
اگر درباره مثبت فکر کردن بپرسم احتمالا چیزهایی را می‌دانی که مدام افراد موفق درباره‌اش صحبت می‌کنند، ولی همچنان با آن افراد موفق فاصله داری!
اگر درباره انگیزه و میزان تلاشت بپرسم احتمالا با سند و مدرک اثبات می‌کنی که چندین برابر افرادی که می‌شناسی کار کرده‌ای! (اگر تلاشی نداشتی که باز هم اوضاع بدتر است!)اما واقعا ایراد کار کجاست؟
حقیقت این است که یک سری از باورهای اشتباه مثل زالو وارد مغز می‌شوند و تنها وظیفه‌ای که دارند این است که نگذارند تو رنگ خوشبختی و پول را ببینی. تا زمانی هم که این باورهای محدودکننده را نشناسی نمی‌توانی آن‌ها را از بین ببری.
 نگرش ما هم مجموعه ای از همه باورهای ماست. هر کدام از باورهای ما اشتباه باشند باعث می شوند که نگرش ما درست نباشد و شرایط خوبی را تجربه نکنیم.
ما چطور می توانیم بفهمیم که کدام باورهای ما درست نیستند. چطور می توانیم باورهای غلط خود را پیدا کنیم تا بتوانیم آنها را اصلاح کنیم.
آن هم اینکه از خودتان این سوال را بپرسید. چرا من ثروتمند نیستم؟
این سوال درباره ثروت است. یا درباره موارد دیگر سوال مشابهی را بپرسید.
از خودت بپرس چرا اکنون ده برابر درآمد فعلی خود را نداری؟ چرا ده برابر سرمایه فعلی را نداری؟
معمولا اولین جوابها اصلی ترین باورهای محدود کننده است.
می دانید اولین جوابها به این سوال چیست؟ معمولا اولین جوابها به این سوال مربوط به عوامل بیرونی است. مثل چه؟ آقا یا خانم فلانی چرا درآمد ده برابر نداری؟
معمولا جوابها این است. در سن من این درآمد خیلی خوب است. یا اگر سن خیلی بالاست می گوید در این سن بالا چه کسی می تواند بیشتر درآمد داشته باشد؟ با این شرایط اقتصادی مگر می شود؟ من کارمندم، با حقوق کارمندی بیشتر از این نمی شود.
هرکدام از این جوابها یکی از باورهای اشتباه ماست.
اگر فکر می کنید  در سن شما که خیلی پایین است، مثلا ۱۶ یا ۱۸ یا ۲۰ ساله هستید، نمی شود درآمد ده برابری داشت، مطمئن باشید تعداد بسیار زیادی هستند که در سن شما نه ده برابر، که صد برابر شما درآمد دارند. بنابراین این باور را کنار بگذارید. این باور غلط است.
یا کسی جواب می دهد من کارمندم. حقوق کارمندی در همین سطح است،باز هم در همین سطوح کارمندی و حتی در شغل خودتان مطمئنم همکارانی دارید که ده ها برابر شما درآمد دارند. ممکن است از یک شغل دیگر و از راه دیگر درآمد دارند. اما این باور را ندارند که شغل من کارمند است پس درآمد من همنین است.
یا من یک خانم هستم. یک خانم چقدر م میتواند در این جامعه درآمد داشته باشد؟ صدها نفر دیگر هستند که خانم هستند و ده ها برابر شما درآمد دارند.
اینها باورهای محدود کننده شماست. باید لیست باوهای محدود کننده ثروت خود را پیدا کنید و تلاش کنید تا آن‌ها را تغییر دهید.
بنابراین برای پیدا کردن باورهای محدود کننده خودتان یک سوال از خودتان بپرسید. شما باورهای زیادی دارید که اشتباه است. اینکه یک نفر همه باورهایش درست باشد و نگرش صد درصد درست داشته باشد تقریبا غیر ممکن است. اما باید مهمترین ها را پیدا کرد و ابتدا روی آنها کار کرد.
  اگر می خواهی مهمترین باورهایی که باعث شده است به شرایط الان برسی پیدا بکنی راه ساده آن این است از خودت بپرس چرا من الان ده برابر ثروت ندارم؟ و جوابهای آن را بنویس.
چون من فقط بیست سال دارم. چون من دانشجو هستم. من کارمندم. من در روستا زندگی می کنم. وضعیت اقتصادی ایران خیلی نامناسب است. چون من پدر و مادر فقیری دارم.
اما هیچکدام از اینها دلیل درستی نیست. همه اینها باورهای اشتباه شماست. اینکه من چون در ایران زندگی می کنم نمی توانم ثروتمند شوم. چون در یک روستای دور افتاده هستم نمی توانم ثروتمند شوم. چون پدر و مادرم فقیر هستند نمی توان ثروتمند شوم. چون سنم پایین است. چون وقت کمی دارم. چون کارمندم.
اینها همه باورهای اشتباه شماست. باید آنها را اصلاح کنید. باید نگرش خودتان را تغییر دهید و بعد بتوانید شاهد تغییرات شگرف در بیرون خودتان باشید.
شاید برای بسیاری از ما اتفاق افتاده باشد که در راه رسیدن به موفقیت و اهداف، افکاری ترس آور و به اصطلاح باورهای محدود کننده مانع از ادامه دادن مسیر موفقیت شده است. به راستی چرا این اتفاق می افتد؟ تقریبا ۹۰ درصد افراد این باورهای محدود کننده را با خود حمل می کنند.
در واقع باورهای محدود کننده عباراتی هستند که در ضمیر ناخودآگاه ما ثبت شده اند. بی شک تغییر ضمیر ناخودآگاه کار آسانی نیست.
 اما با تمرین و تکرار شدنی است. قدرت ذهن بسیار خارق العاده و شگفت انگیز است و باورهایی که در ذهن ما به صورت ناخودآگاه و بر اثر تمرین و تکرار ضبط شده باعث موفقیت یا عدم موفقیت ما می شود.
حال ما در این دردوره  ارتقاذهنیت ثروتمند ابتدا می‌خواهیم به شناسایی باورهای محدود کننده بپردازیم وبعدآنهارایکی یکی تغییربدهیم،هرجلسه این دوره مکمل جلسه بعداست.
 دوره ارتقاذهنیت ثروتمندتمرکزی روی باورهای ثروت آفرین کارمی کندوباتغییرآنهاوایجادباورهای جدیدمسیرثروت رابرای شمابازمی کندوقتی فرکانس قالب شماتغییرکندنتایج شماهم خودبه خودتغییرمی کند.
توجه:هرجلسه مکمل جلسه بعدی است وشمابه صورت گام به گام با شروع به ارتقاذهنیت ثروتمندخودتوسط این دوره می کنیدوهرجلسه توسط مشاوران تیم پشتیبانی می شودوافرادی که جلسات دوره هارا تهیه کرده اندمی توانندبه بخش پشتیبانی دوره های آکادمی باورنیک مراجعه وپاسخ سوال خودرادریافت کنند.

?بیوگرافی محصول ارتقاذهنیت ثروتمند?
1.طراحی به سبک ارتقاباوری ثروت سبک پله کانی✔
2.زمان هرجلسه60دقیقه
3.فرمت فایل:MP3 
4.حجم فایل: 90M
5.قیمت هرجلسه: 200.000 هزارتومان
روش های خرید:خرید کارت به کارت محصول1
5892—1010—8353—4285?
   کارت به کارت
توجه:بعدازواریزی عکس فیش خودرا
به این شماره درتلگرام? تحویل دهید.
989058160959+
   آیدی تلگرام
2.خریدآنلاین:بعدازخریدلینک دانلوددراختیارشماقرارمی گیرد،توجه:کدخریدخودرابه بخش پشتیبانی تحویل بدهیدوازمشاوره وپشتیبانی دوره بهره مندگردید.?

افزودن به سبدخرید:دوره ارتقاذهنیت ثروتمندجلسه۱

افزودن به سبدخرید:دوره ارتقاذهنیت ثروتمندجلسه۲

افزودن به سبدخرید:دوره ارتقاذهنیت ثروتمندجلسه۳

افزودن به سبدخرید:دوره ارتقاذهنیت ثروتمندجلسه۴

افزودن به سبدخرید:دوره ارتقاذهنیت ثروتمندجلسه۵

جلسات این دوره ادامه دارد……..

راهنمای دوره ارتقاذهنیت ثروتمند?